Predogled slike

Učenci in učenke OŠ Center so se 11. 10. 2023 udeležili državnega ekipnega tekmovanja v atletiki, ki ga je gostil Atletski klub Poljane Maribor. Našo šolo je zastopalo 42 deklet in dečkov v osmih disciplinah. Med najuspešnejšimi dečki so bili Lan Marin 1. mesto (suvanje krogle), Tratar Samo 3. mesto (skok v daljino), Jerin Maj 3. mesto (tek na 300 m), Grabić Vid 4. mesto (tek na 300 m), Avsec Aljaž 2. mesto (tek na 1000 m) ter 4. mesto v štafeti, ki so jo sestavljali B. Elhan, A. Aljaž, G. Vid in J. Maj. Med najuspešnejšimi deklicami sta bili Goršek Luna s 1. mestom v metu vortexa in Pašić Almina z 2. mestom v suvanju krogle. Skupno so se dečki uvrstili na odlično četrto mesto in deklice na skupno sedmo mesto od šestnajstih uvrščenih šol na državnem tekmovanju.

Vsem udeležencem tekmovanja iskrene čestitke!

Aktiv športa

FOTOGALERIJA: