V oktobru nas ponovno čaka zbiralna akcija starega papirja.

Reciklaža papirja

Potekala bo tako kot lansko šolsko leto v podjetju Salomon Eco, ki je na Cikavi na Podbevškovi ulici 12 (v sklopu Komunale Novo mesto).

Možnost oddaje papirja bo od ponedeljka, 16. oktobra, do sobote, 21. oktobra.

Papir bo možno oddati med tednom od 8. do 18. ure, v soboto pa od 8. ure do 12. ure.

Na zbirnem mestu boste sporočili otrokov razred in šolo in dobili potrdilo z zapisano količino papirja. Potrdilo shranite, otrok pa ga naj prinese razredniku v evidenco.

Nagrade za najboljše ostajajo: zmagovalna razreda z vsake stopnje bosta ob koncu obeh zbiralnih akcij v mesecu juniju deležna kino predstave. Del denarja od zbranega papirja bomo porabili za novo pridobitev na šoli za učence. Še vedno bomo del denarja namenili šolskemu skladu, preostanek pa bo namenjen posameznim oddelkom glede na količino zbranega papirja.

Prepričani smo, da boste tudi letos prispevali k ekološki naravnanosti ter uresničevanju okoljskih ciljev šole ter spodbujali in razvijali čut za skupno dobro.