Učenci 1. a in petošolci, vključeni v 1. skupino podaljšanega bivanja, smo v okviru Tedna dobrih del pustili svojo sled v srcih otrok iz socialno šibkih družin tako, da smo jim za prihajajoče praznike podarili slikanice, knjige, družabne igre in igrače. Vse zbrano smo odnesli na Rdeči križ, kjer so poskrbeli, da naši darovi pridejo do teh otrok. V zahvalo za dobrodelno delo pa nas je v torek, 18. 12., obiskala Križem kapica z gospema Zvezdano Bajc in Vlasto Lampret, prostovoljkama Rdečega križa, ki sta nam skozi zgodbo o babici, volku in zajčku predstavili pomen te humanitarne organizacije in medsebojne pomoči. Na koncu prijetnega in poučnega druženja sta nam podarili obliže z motivi junakov iz risank in pobarvanke s Križem kapico.

Več slik si oglejte v foto-galeriji.