V petek, 20. 4. 2018, bo v okviru praznovanja svetovnega dneva Zemlje na naši šoli potekal tehniški dan.

Zbor vseh učencev bo ob 8.20 uri v šoli, nato pa sledijo predvidene raznovrstne dejavnosti po razredih.

Kosila za učence od 1. do 5. razreda bodo na voljo do 12.55, za učence od 6. do 9. razreda pa po 12.55.

Šolski avtobusi bodo ta dan vozili hkrati, in sicer odpeljejo jutranji iz Malega oz. Velikega Slatnika ob 7.45, vračajo pa se ob 13.30.

Okoli 11. uri se bomo pridružili pestremu dogajanju na Novem trgu, kjer bo potekala že 13. PRIREDITEV DAN ZEMLJE pod okriljem Komunale Novo mesto, voditelja bosta Robi Erjavec in Maja Kokol, v pestrem programu pa bosta nastopila tudi brata iz glasbene skupine BQL.